Projelerimiz

Bana Selam Ver!

Günlük hayatımızda iyi dileklerin kullanımını arttırmak ve selamlaşma teması çerçevesinde birbirimizle iletişimimizin güçlenmesi için elimizde pankartlarla sokaklardayız; her an her köşeden karşınıza çıkabiliriz.

Gülümseten Kutu

Gülümseten Kutu, içinde bir çocuğu sevindirebilecek birçok ürünü barındıran hediye kutusudur. Şimdiye kadar Organize Deliler olarak (1000 kadar) çocuğu sevindirmeye çalıştık. Mutlu ederken daha çok mutlu olduk ve deliler gibi kutu hazırlamaya devam ediyoruz. Katılmak için:

PDF (Paylaşmaya Değer Fikirler)

Birçok üniversitenin farklı bölümlerinden bir araya gelmiş Organize Deliler ekibi olarak bildiklerimizi birbirimizle paylaşıp yeni ilhamların izini sürüyoruz. Uzaydan sanata, botanikten sağlığa, yazılımdan tiyatroya kadar birçok alanda birbirimizden öğreniyoruz.

Yürüyen Kitap

Bu projeyle bir kitabın sayfaları yürüyüp size gelecek. Tek yapmanız gereken sayfaları çevirip hikayeye dahil olmak. Sonunda okuduğunuz o kitap, bizden size hediye!

Oku-Tanış

Dünyayı Değiştirme Akademisi'ne dahil olan her delinin hikayesi bizim için keşfedilmeye değer. Eğitimin ilk haftalarında bazen vapurda bazen parkta önce 1 saat birlikte kitap okuyup sonra tanışıyoruz.